...

Drillex T200

Możesz składać meble szybciej.

A Twoi pracownicy prezycyjnie wiercić pod konfirmaty.

Drillex T200 to prosty w obsłudze przyrząd do wykonywania otworów pod konfirmaty, dzięki któremy składanie mebli jest szybsze, dokładniejsze i wygodniejsze. Dla Ciebie i Twoich pracowników.

Original price was: 1.590,00 zł.Current price is: 1.550,00 zł.

8 w magazynie

8 w magazynie

Wiercenie z ręki pod konfirmaty wymaga wprawy i doświadczenia.
Wiercenie z ręki nigdy nie jest precyzyjne. Na dodatek nie wykona go pracownik bez doświadczenia, a i profesjonalni meblarze mają z tym problem. Tymczasem konfirmaty są tanim i pewnym sposobem łączenia płyt.

Wielowrzecionówka zapewnia precyzję, ale zaprojektowano ją do obróbki powtarzalnych elementów. Tam, gdzie wymiary często się zmieniają, przestawianie wielowrzecionowej wiertarki trwa zbyt długo.

Wierć szybciej i precyzyjniej już pierwszego dnia

Korzystając z tego narzędzia do wiercenia otworów pod konfirmaty w płytach meblowych pracujesz tak szybko, jak wiercąc z ręki, ale z precyzją i powtarzalnością zbliżoną do wielowrzecionówki. Obsługa Drillexa T200 jest tak prosta, że bez problemu poradzi z nią sobie nowy pracownik. Już pierwszego dnia w warsztacie wykona dokładnie rozmieszczone otwory pod konfirmaty.

Zmień swoją pracę na lepszą jednym narzędziem na lata.

Drillex T200 to solidny szablon do wiercenia w formatkach powtarzalnych otworów pod konfirmaty. Wykonaliśmy go z aluminium, dzięki czemu jest lekki, ale nie odkształca się. Jednego z pierwszych modeli z 2010 roku wciąż używamy w naszym warsztacie.

Najnowsza wersja posiada wykręcane, hartowane tulejki o zwiększonej odporności na uszkodzenia. Czytelne opisy znajdujące się na każdej powierzchni Drillexa T200 dla wygody Twojej pracy.

Czy wkręcasz konfirmaty imbusem?

Nie, chociaż to tańsze, niż zakup wkrętarki i odpowiednich końcówek. Ale te narzędzia przyspieszą Twoją pracę, prawda? Dlaczego więc za pomocą kolejnego nie przyspieszyć wiercenia pod konfirmaty? Zakup Drillexa T200 zwróci się już po wykonaniu dwóch szaf lub jednej kuchni.

To proste w obsłudze narzędzie pozwoli Ci uzyskać precyzję i powtarzalność. Dzięki temu nie będziesz musiał szukać odpowiednio nawierconych elementów, bo wszystkie będą posiadały takie same rozmieszczenie otworów. W ten sposób konfirmaty stają się wygodniejsze niż Assy.

Doskonała
Na podstawie 12 opinii
Roman Szulc
Roman Szulc
26 Czerwiec 2023
Polecam szablon Tokado Drillex t 200
Henryk Semenowicz
Henryk Semenowicz
21 Kwiecień 2023
Odnośnie szablonu Drilex T200 jak najbardziej polecam, produkt przemyślany i funkcjonalny .
Wanessa Miądowicz
Wanessa Miądowicz
3 Kwiecień 2023
Meble jak i kontakt na najżywszym poziomie. Z pewnością mogę polecić:) Montaż pełen profesionalizm.
Piotr Kwapich
Piotr Kwapich
24 Styczeń 2022
Wojciech Szarecki
Wojciech Szarecki
25 Listopad 2021
Ocena dotyczy szablonu Drillex T200, jest wart każdej złotówki które na niego wydałem.
J P
J P
15 Listopad 2021
Klaudia 123
Klaudia 123
31 Grudzień 2020
Przemysław Olkowicz
Przemysław Olkowicz
16 Październik 2020
Piotrek

PNE

 

 

 

Ocena dotyczy szablonu Drillex T200, jest wart każdej złotówki które na niego wydałem.

Wojciech Szarecki

Szybsze składanie to więcej ukończonych zleceń w tym samym czasie.

Zainwestuj w rozwój swój i swoich pracowników. Kup proste narzędzie, które przyspieszy Waszą pracę tak samo, jak robi to wkrętarka. Precyzyjnie i solidnie pozwoli Ci składać więcej mebli w tym samym czasie. 

Zapomnij o nerwach i formatkach zmarnowanych przy wierceniu z ręki. Zapomnij o ciągłych zmianach ustawień wielowrzecionówki przy skomplikowanych projektach. Zapomnij o pracownikach, którzy niskie tempo swojej pracy tłumaczą trudnością precyzyjnego wiercenia. Daj im Drillexa i oczekuj perfekcji i wydajności. Już pierwszego dnia w pracy.

Płatności

Bezpieczeństwo transakcji zapewniają różne procesory płatnicze dostępne na naszej stronie. Dzięki temu możesz czuć się bezpiecznie dokonując płatności.

GWARANCJA I ZWROT

Zakupione produkty, które nie zostały jeszcze przez Państwa użyte można zwrócić do 14 dni od daty jego doręczenia bez podania przyczyny. Koszty zwrotu ponosi Kupujący.

DOSTAWA

Wysyłka naszych produktów najczęściej realizowana jest od 24 do 48 godzin za pośrednictwem Kuriera InPost lub różnego rodzaju firm kurierskich dostępnych w naszej ofercie wysyłkowej.